Зерновози: параметри вибору та практичність в роботі з вантажем

Зерновози: параметри вибору та практичність в роботі з вантажем

Зерновоз – це різновид вантажного транспортного засобу, який призначений для перевезення сільськогосподарської продукції насипом та без тари. Основною особливістю автомобіля є кузов, який запобігає пошкодженню злаків завдяки наявності спеціальних гумових вставок та накривного брезенту. Вантажні відсіки зерновозів мають вигляд причепа або напівпричепа, вантажність яких варіюється в межах від 5 до 30 тонн.

Види та технічні параметри

Транспортування зерна відбувається за допомогою таких видів зерновозів.

  1. Бортовий зерновоз – це автомобіль, який має висоту бортів кузова до 3 метрів. Призначений для перевезення вантажу тоннажністю до 20 тонн. Основною відмінністю вважається відсутність перекидного механізму.

  2. Самоскидний – це найбільш розповсюджений тип, бо має високі економічні якості. Він дозволяє значно скоротити витрати на перевезення продукції. Самоскид оснащений механізмом для автоматичного відвантажування. Вивантаження відбувається трьома способами – правий/лівий перекид та задній.

  3. Цистерна – характеризується закритим типом кузова. Такий різновид вантажного відсіку дозволяє зберегти злакову продукцію в ідеальному стані. Використовується для транспортування зерна на великих відстанях. 

Кузови всіх видів зерновоза виготовлені з високоякісної сталі або алюмінієвого сплаву. Використані матеріали збільшують вантажопідйомність вантажних автомобілів, а також підвищують стійкість кузова до корозійних та атмосферних впливів. Купити зерновоз будь-якого типу можливо через офіційних дилерів виробника.

Переваги використання зерновозів

Практична цінність вантажних транспортних засобів для перевезення зернових полягає в комплексному поєднання технічних характеристик. Основні переваги зерновозів:

  • збереження якості товару – автомобілі оснащені спеціальним тентом та гумовими вставками, які забезпечують цілісність продукції в умовах негоди та водіння по бездоріжжю;

  • місткість – кузов зерновоза здатний вмістити багато тонн злаків (максимальне навантаження складає 30–50 тонн);

  • економічність – заощадження відбувається внаслідок скорочення трудових витрат та зменшення кількості залучених машин;

  • маневровість – зерновози оснащені потужними двигунами та якісною ходовою, які дозволяють швидко переміщатися на великих дистанціях.

Компанія «Автек» пропонує купити зерновоз та іншу спецтехніку саме на сторінках свого сайту. Фірма є офіційним дистриб’ютором та дилером провідних виробників світу, тому заявлені ціни є найнижчими на автомобільному ринку (вартість автомобілів залежить від комплектації). Дізнатися детальнішу інформацію можна у менеджерів, контактні дані яких вказані на сайті.