Планування відпочинку завжди переповнене підготовками, які укладаються у безпосередньо підборі потрібного курорту та квартири або готелю, виборі умов самого туру та дрібних деталей. Поїздка буде куди приємнішим, якщо передчасно оформити страховий поліс. У наші дні зустрічається досить багато типів доступних страхових полісів, проте усі вони мають спільну мету - гарантувати допомогу своїм власникам у різних ситуаціях далеко від дому. Практика показує, що це може бути страхування в Польщу чи будь-який інший варіант. У оформленні полісу передбачено чимало різного роду тонкощів, які важливо спочатку брати до уваги. Про особливості та види туристичного страхування, а також застосування полісу за кордоном поговоримо далі у нашій статті.
Без страховки у відпустку ні ногою
Якщо поїздка має бути до країни, куди потрібна віза, поліс страхування входить до списку незамінних паперів для пред'явлення на митниці. Країна з безвізовим режимом, як правило, не вимагає надання обов'язкової страховки, з причини чого багато іноземців і не звертають увагу на цей атрибут мінімальних гарантій у поїздках. Експертами з усього світу рекомендується завжди попередньо купувати страховий поліс, бо це може бути не тільки ваша фінансова безпека, а й гарантія надання медичної допомоги у разі травм у незнайомій країні.
Базові варіанти страховок у разі туристичних поїздок
- Страхування здоров'я та життя важлива кожному туристу. Як правило, саме її вимагають на кордоні навіть якщо це країна з безвізовим режимом.
- Страхування туристів від невиїзду, що особливо корисно у моменти, якщо у іноземця несподівано з'явилися термінові робочі питання вдома або ж за здоров’ям та потрібно якнайшвидше залишити місце відпочинку.
- Страхування від втрати багажу. Виходячи з практики, володіючи даним типом страхування, турист отримує грошову компенсацію за втрачений багаж, його пошкодження або у разі затримки авіакомпанією.
Про якість компанії можна розмірковувати, відштовхуючись від деяких базових моментів:
- Цілодобово онлайн, а оформити поліс можна навіть на сайті.
- Цілодобова допомога 24/7. Додзвонитися до менеджера можливо практично з будь-якої точки світу.
- Будь-який страховий договір компанії не приховує в собі підозрілих пунктів.
- Страхуються активні види туризму.
- Швидке врегулювання медичних питань та покриття витрат.
Тонкощі, які рекомендується докладніше оглянути при оформленні страхового поліса
Судячи з практики, в страховці не завжди вказуються всі випадки, які потенційно важливі для клієнта. Саме тому документ важливо завжди уважно читати. Достатньо традиційна страховка передбачає гарантію покриття витрат на екстрену допомогу в лікуванні травм, які були отримані в процесі поїздки, а також безпосередньо доставку до лікарні чужої країни, у якій перебуває турист. В залежності від виду відпочинку ми рекомендуємо розширити список страхових випадків.
Популярні варіанти випадків:
- У пляжному відпочинку рекомендується захиститися від можливості загострення алергії на місцеву їжу або напої.
- У випадку екстремального відпочинку (катання на серфі, катання на лижах, катання на парусних яхтах або мотоциклах).
- Якщо передбачається гірський похід або альпінізм, пункт рятувальних послуг доречним.
- Для хвороб хронічного типу слід вказати в полісі ризик загострення в чужій країні.
- Для жінок, які очікують народження дитини надзвичайно важливо задуматися над урахуванням даного факту в страховці.
- Фанатам пригубити алкоголю рекомендується врахувати ризик отруєння та подібні випадки.
- Різні цінні речі та навіть паспорт також важливо включити до переліку страхових випадків.
- Несвоєчасне прибуття на місце відпочинку.
- Забезпечення страховки у разі зараження на Ковід-19.
Інформація взята з сайту: https://agent.insurs.online